skrzynka

Bezpieczne skrzynie transportowe na wymiar

Popularne skrzynie transportowe w charakterystycznym czarno – srebrnym kolorze. Najczęściej kojarzą nam się z wielkimi wydarzeniami telewizyjnymi, sportowymi, czy koncertami, lub festiwalami muzycznymi. Często jednak nie zdajemy sobie sprawy z tego jak wielką rolę spełnia skrzynia transportowa.

Do czego potrzebne są nam skrzynie ochronne potocznie zwane kejsami ?

Jak sama nazwa może wskazywać odpowiadają one za bezpieczne przechowanie, a także transport sprzętów odpowiadających m.in. za nagłośnienie, czy oświetlenie. Skrzynie transportowe wykorzystywane są jednak nie tylko w przypadku wydarzeń sportowych, czy artystycznych, ale i np. medycynie, czy reklamie.

Produkcja skrzyń transportowych w technologii flight case

Warto powiedzieć sobie o niej nieco więcej, gdyż jest to nowoczesna technologia, która odpowiada europejskim, a także światowym standardom. Skrzynie w technologii flight cases budowane są z aluminiowych profili oraz wodoodpornej sklejki pokrytej filmem fenolowym o zróżnicowanej grubości. Jeśli chodzi o same modele skrzyni transportowych to warto, gdy tworzone są one w oparciu o indywidualne zapotrzebowanie każdego klienta. Nie mniej jednak aktualne modele są tak nowoczesne, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, tym bardziej, że skrzynie transportowe z powodzeniem wykorzystywane są w przypadku nagłośnień na różnego typu koncertach, czy eventach, czy też do transportu sprzętów muzycznych – np. konsoli dla DJ-a. Jeszcze inna kwestia to kejs na sprzęt wszelkiego rodzaju instrumenty muzyczne. Case może być wykorzystywany

Futerały na instrumenty muzyczne

Kejsy instrumentalne inaczej mogą być określane po prostu jako futerał na instrument. Nie mniej jednak podobnie jak skrzynie transportowe futerały odpowiadają za bezpieczne przechowanie, oraz transport wyżej wymienionych urządzeń. Przy organizacji różnego typu koncertów, czy imprez sportowych ważną rolę odgrywa również walizka na kable dzięki której mniejsze, ale równie istotne urządzenia bezpiecznie dotrą na swoje miejsce. Zarówno przy produkcji skrzyń transportowych, jak i kejsów bardzo ważny jest wybór odpowiedniej firmy, która zrealizuje zamówienie szybko i rzetelnie.