detektyw

Filmowi to Sherlok Holmes, Kojak, Monk. A realni to topdetektyw.pl

Ktoś ci groził? Wywiódł dziecko za granicę? Konkurencja próbuje w nieuczciwy sposób wyeliminować Cię z rynku? A może zakład ubezpieczeń odmawia odszkodowania, mimo że Ci się ono należy?

Wynajmij biuro detektywistyczne.

Detektyw łódź pomoże Ci dziedzinach takich jak:

  • zdrady małżeńskie – trzeba przyznać, że teoretycznie trudno jest je wykryć. Jednak profesjonalne biuro detektywistyczne jest otwarte na różnego rodzaju szczegóły. Symptomem zdrady może być na przykład większa dbałość o wygląd zewnętrzny czy głuche telefony. Tutaj ogromną rolę odgrywa znajomość psychologii. Podobno najtrudniej jest zdradzić pierwszy raz. Jeśli się uda to będzie następny. Profesjonalny detektyw, dysponując odpowiednimi środkami technicznymi, jest w stanie wykryć działalność zdradzającego czy zdradzającej. Mimo prób zacierania śladów. Do dyspozycji są nie tylko podsłuchy i miniaturowe kamery ale i internet czy wywiady ze znajomymi.
  • wykrywanie kłamstw – jeśli chcesz zweryfikować pracowników albo partnerów biznesowych, rozwiązać problem kradzieży danych to możesz skorzystać z wykrywacza kłamstw. Można w ten sposób zbadać sprawy związane z przemocą, molestowaniem czy zdradą.
  • Informatyka śledcza – to nauka sądowa wykorzystywana w związku z coraz większym rozwojem technologicznym w procesie pozyskiwania dowodów. Dowody zbierane są z różnych nośników danych. Zarówno cyfrowych, takich jak telefony, komputery, dyski, jak i internetowych jak wyszukiwarki czy socjal media. Ciekawe jest pozyskiwanie dowodów cyfrowych – to wszelkiego rodzaju treści znajdujące się w nośnikach cyfrowych, również te usunięte. To także badanie historii połączeń telefonicznych i listy kontaktów czy historii aktywności w internecie.
  • sprawy gospodarcze – można również zatrudnić biuro detektywistyczne w celu weryfikacji partnerów biznesowych. Albo w celu zwalczenia nieuczciwej konkurencji – kiedy ktoś w nieuczciwy sposób próbuje wyeliminować cię z rynku. Do detektywa zajmującego się sprawami gospodarczymi możesz zwrócić się także wtedy, kiedy podejrzewasz, że pracownicy działają na szkodę Twojej firmy.
  • wykrywanie podsłuchów – a podsłuch niejedno ma imię. Jest podsłuch radiowy, GSM, sejsmiczny, zdalny, przewodowy, bezprzewodowy, komputerowy, dyktafonowy czy z telefonu stacjonarnego. Poza tym każdy rodzaj podsłuchu wykorzystuje inną technologię i jest wykorzystywany w innych sytuacji. Najłatwiejsze jest wykrywanie podsłuchów GSM. Z kolei podsłuch laserowy podsłuchuje na dużą odległość. Osoby podsłuchujące posługują się kamuflażem. Wykorzystując oczywiście pomysłowość. Sprzęt do szpiegowania można schować w różnych przedmiotach codziennego użytku. Zadaniem dobrego detektywa Łódź jest przechytrzyć owe metody i urządzenia. Wykrywane podsłuchów jest możliwe dzięki bardzo zaawansowanym technologiom, ale i intuicji detektywa.
  • Sprawy rodzinne – na przykład ustalenie ojcostwa, pośrednictwo w zbieraniu materiału genetycznego, ustalenie miejsca pobytu rodzica, pobranie materiału DNA.
  • Leasing, Upadłość – czyli pomoc w uzyskiwaniu leasingowych należności, prowadzenie spraw windykacyjnych, sprawy o odszkodowanie przeciw zakładom ubezpieczeń.