it

Pozycjonowanie stron pod Google

Jeśli czytasz ten artykuł to pewnie nieobce są Ci takie słowa jak: pozycjonowanie wordpress, reklama adwords Warszawa lub pozycjonowanie stron cennik. Być może sam próbowałeś założyć stronę na wordpressie oraz wypromować ją w Google. Nie jest to sprawa łatwa. Zawsze jednak możesz znaleźć dobrą firmę webmasterską, która postawi, wypozycjonuje i zoptymalizuje witrynę za Ciebie. Która uwolni Cię od niemałego bagażu i mnóstwa pytań w stylu „czy ja to dobrze robię?”, „a co, jeśli popełniłem jakiś błąd?”, „czy ta wtyczka nie zaszkodzi?”

WordPress – łatwa instalacja i proste użytkowanie

Pod nazwą WordPress kryje się (bardzo popularny, wręcz przez wielu uwielbiany, traktowany jako stosunkowo bardzo prosty) system cms, za pomocą którego można łatwo i szybko stworzyć witrynę www. Jeśli już zainstalujemy ów system, pojawi się możliwość wyboru kilka motywów wizualnych. Możesz przełączać się pomiędzy motywami. Z łatwością zainstalujesz też różne wtyczki – ułatwiające użytkowanie i urozmaicające. Nietrudno jest też zarządzać treścią tego systemu – łatwo założysz nowy temat, dodasz tagi, wstawisz zdjęcie. Można więc powiedzieć, że instalacja WordPressa jest szybka, łatwa i intuicyjna, a użytkowanie bardzo proste.

Wady – pozycjonowanie wordpress

Nie jest jednak tak do końca kolorowo. Nie bez powodu wielu użytkowników tego systemu wpisuje w wyszukiwarki internetowe takie hasła jak pozycjonowanie wordpress czy pozycjonowanie stron cennik. WordPress ma bowiem kilka wad – duża i ciężka baza danych, konieczność ciągłych aktualizacji, podatność na ataki hakerskie.

W dodatku często jest tak, że instalacja jednej wtyczki może uszkodzić inną. No i najważniejsze – duża ilość kodu, co utrudnia ładowanie i indeksacje przez roboty Google. To wszystko sprawia, że cms WordPress, mimo łatwości instalacji i prostoty użytkowania, trudno jest zoptymalizować. Dlatego nawet jeśli sam zainstalowałeś sobie ten system i postawiłeś witrynę, warto potem zasięgnąć porady, a najlepiej pomocy profesjonalnej firmy zajmującej się optymalizacją oraz pozycjonowaniem witryn. Warto zatrudnić kogoś, kto przepisze witrynę na autorski, lekki kod, dopasowany pod pozycjonowanie. Dzięki takiemu zabiegowi witryna znacznie łatwiej i szybciej wskoczy w wysokie wyniki wyszukiwania Google.

Pozycjonowanie wordpress, optymalizacja

Pozycjonowanie czyli wypromowanie strony www w wyszukiwarkach internetowych, to jedna rzecz. Inna ważna kwestia, z którą możesz zwrócić się do profesjonalnej firmy takiej jak Blumo, to optymalizacja – dopasowanie witryny do wymagań Google w celu łatwiejszego pozycjonowania. Optymalizacja to wspomniane przepisanie kodu, wstawienie odpowiednich opisów, tytułów, tagów, przyjaznych linków. Zabiegi te przyspieszą ładowanie strony i sprawią, że Google pokocha Twoją witrynę. Do tego merytoryczna, treściwa, atrakcyjna treść i możesz z taką stroną podbijać internet. W pakiecie dostajesz również wypromowanie strony w sieci – reklamę adwords Warszawa, reklamę w mediach społecznościowych typu Facebook oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych na stronie. Jakie pozycjonowanie stron cennik? Wiele zależy od tego, jaka jest Twoja wizja witryny i jakich funkcjonalności oczekujesz.