logo

Regeneracja DPF bez szkody dla natury

Ochrona przyrody to w obecnych czasach priorytet dla każdego. W tę tendencję wpisuje się również firma Turbokrymar.pl z Białegostoku. Z jednej strony dba o stan środowiska, ponieważ jej domena to regeneracja DPF, ale również robi to takimi metodami, aby nie cierpiała na tym natura. To wszystko sprawia, że Turbokrymar.pl z Białegostoku jest niekwestionowanym liderem w swojej branży.

Nacisk na ekologię

Może nie wszyscy jeszcze wiedzą, że filtry DPF w autach z silnikiem diesla mają ogromne znacznie dla ekologii. Ich zadanie to ograniczanie przenikania do atmosfery bardzo groźnych zanieczyszczeń, powstających w wyniku spalania paliwa. Dzięki temu samochody z silnikami diesla – mimo wielu negatywnych opinii na swój temat – stają się bardziej przyjazne dla środowiska naturalnego.

Aby tak było, ważne są również sposoby, w jakich przeprowadzana jest regeneracja DPF.Niedopuszczalne jest to, aby regeneracja DPF odbywała się przy użyciu substancji chemicznych niebezpiecznych nie tylko dla przyrody, ale i samego filtra. A tak się niestety często zdarza, dlategoprzed podjęciem decyzji, że konieczna jest regeneracja DPF należy wybrać taki warsztat, w którymrobi się to bez szkody dla środowiska naturalnego. A takim jest jest właśnie Turbokrymar.pl. Kładzie on taki nacisk na ekologię między innymi, dlatego że mieści się na Podlasiu, czyli w bardzo ważnym przyrodniczo regionie Polski i Europy.

Skuteczna i bezpieczna metoda

Najpewniejszą i najbardziej ekologiczną metodą regeneracji DPF stosowaną z powodzeniem od dawna przez Turbokrymar.pl jest ich czyszczenie przy pomocy strumienia wody pod wysokimciśnieniem i z użyciem specjalnego, przebadanego, certyfikowanego i sprawdzonego przez lata praktyki płynu. Taką usługę wykonuje się również na wysokiej klasy urządzeniach z certyfikatami, które przeznaczają je właśnie do filtrów i katalizatorów..

Wiele lat doświadczeń pokazały, że metoda stosowana przez Turbokrymar.pl jest całkowicie skuteczna i bezpieczna dla filtra oraz nie szkodzi środowisku naturalnemu. Dużą zaletą takiego sposobu regeneracji jest również krótki czas wykonania usługi. Zdjęcie filtra z pojazdu, jegoczyszczenie oraz ponowny montaż i adaptacja trwa zaledwie kilka godzin. Poza tym prawidłowa regeneracja DPF, to nie tylko czynność pozwalająca na przywrócenie auta do użytkowania. Od tego kto i w jaki sposób wykona taką operację, zależy, ile paliwa będzie potem spalał nasz samochód, czy nie będzie truł środowiska naturalnego. Prawidłowo działający filtr DPF daje również pewność, że jazda takim autem była w 100 procentach bezpieczna.

Zaufanie partnerów

Nowoczesne maszyny i sprawdzone ekologiczne metody są ważne, gdy w grę wchodzi regeneracja DPF. Ale nic nie zastąpi zespołu doświadczonych specjalistów w swojej branży. A taki posiada Turbokrymar.pl. Dla szefostwa firmy, to właśnie ludzie są jej największą jej wartością.

Warto jednak pokazać, jakim parkiem maszynowy dysponuje firma z Białegostoku. Ma w pełni wyposażoną tokarnię oraz nowoczesne i zaawansowane technologicznie urządzenia. Miedzy innymi:

– doważarki SCHENCK i CIMAT

– piaskarki MATT

– myjki ciśnieniowe

– maszyna do regeneracji filtrów i katalizatorów FFSolution FH2 Semi Double.

Dbanie o ochronę środowiska, doświadczeni specjaliści, nowoczesny park maszynowy oraz ogromna dbałość o estetykę i porządek w firmie sprawiają, że 96 procent partnerów Turbokrymar.pl darzy tę firmę całkowitym zaufaniem. Głównie za rzetelne i szybkie wykonywanie usług. A jeden z nich stwierdził nawet, że nie przypomina ona tradycyjnego warsztatu samochodowego, tylko bardziej technologiczne laboratorium.