transport morski

Wymarzone wakacje w Kątach Rybackich

Wybrzeże Morza Bałtyckiego jest jednym z najpopularniejszych kierunków wakacyjnych wśród Polaków. W czasie letnich miesięcy nadmorskie kurorty, takie jak Międzyzdroje, Ustka, Hel czy Sopot dosłownie pękają w szwach. Warto zatem udać się w miejsce, które jest ciche i spokojne przez cały rok, a turyści nie przeszkadzają sobie wzajemnie w wypoczynku. Taką miejscowością są Kąty Rybackie.

Wspaniałe położenie

Kąty Rybackie są położone na Mierzei Wiślanej, w województwie pomorskim. Miejscowość rozciąga się pomiędzy wodami Zatoki Gdańskiej i Zalewu Wiślanego. Dzięki temu wieś ma dostęp do bardzo malowniczych kąpielisk. Piękna przyroda jest chroniona przez Park Krajobrazowy „Mierzeja Wiślana”, na którego terenie znajduje się miejscowość. Miłośnicy przyrody mogą także podziwiać rezerwat przyrody „Kąty Rybackie”, który jest domem dla kormoranów oraz czapli siwych. Ponadto brzegi mierzei, na której położona jest miejscowość, składają się z długich i szerokich piaszczystych plaż.

Wysoki standard pobytu

Piękne okoliczności przyrody i ustronne położenie sprawiają, że Kąty Rybackie są idealnym miejscem do spędzenia wakacji nad Morzem Bałtyckim. Jednak wspaniała sceneria to nie wszystko. Rzeczą najważniejszą podczas wyjazdu wakacyjnego jest to, gdzie będziemy nocować. Dla osób szukających taniego miejsca do spania, które dodatkowo zagwarantuje prywatność, idealnym miejscem są domki letniskowe. Mieszkając w budynkach tego typu, wczasowicze dysponują wszelkimi udogodnieniami, takimi jak łazienka, lodówka, czajnik (w niektórych przypadkach także aneks kuchenny) i podstawowe media (woda, prąd).

Bezpieczeństwo i spokój

Mieszkanie w domkach kempingowych ułatwia również spędzanie urlopu w sposób aktywny. Budynki są ulokowane w zacisznym miejscu, zaś teren ośrodka jest zarazem przestrzenią, na której mogą integrować się letnicy. Jest to również bezpieczne miejsce do zabawy dla dzieci, które mogą korzystać z różnych obiektów pozwalających na zabawę na świeżym powietrzu. Kiedy połączymy te zalety z bliskością Bałtyku i Zalewu Wiślanego, których piękne brzegi są zarazem kąpieliskami, uzyskujemy idealne połączenie.

Spędź wakacje w Kątach Rybackich!

Kwatery w Kątach Rybackich znajdujące się w domkach letniskowych są gwarancją sielankowego urlopu. Tego typu infrastruktura turystyczna pozwala na spokojny i bezpieczny wypoczynek, wzbogacony o piękne krajobrazy polskiego wybrzeża. W dodatku w odległości zaledwie 15 km od wsi znajduje się Krynica Morska będąca największym ośrodkiem turystycznym w tej części Mierzei Wiślanej. Dlatego przyjazd do Kątów Rybackich jest idealnym pomysłem na udane wakacje!

Źródło: http://marinavillage.pl/o-marina-village